O projekte

Ušetrite a nakupujte s nami výhodne! Popredné značky spojili sily a vytvorili unikátnu ponuku viacerých komodít v jednom balíku, aby vám ušetrili čas a uľahčili výber stavebných materiálov pre vašu stavbu.

Či už rekonštruujete alebo staviate nový rodinný dom, neváhajte a zaregistrujte si svoj zľavový poukaz MÚDRA STAVBA.  Získate nielen kvalitné stavebné materiály za priaznivú cenu, ale aj profesionálny prístup a odborné poradenstvo.

VÝHODY

Výhody poukazu

Výhody poukazu

N

Garantovaná unikátna zľava

Poukaz na dom ponúka časovo ohraničenú garanciu zľavy na vybrané produkty pre hrubú stavbu vášho rodinného domu.

N

Kvalita nadovšetko

Výrobky od overených značiek s dlhoročnými skúsenosťami a know how spĺňajú najvyššiu kvalitu a štandardy potrebné k ich správnemu použitiu.

N

Bezplatná kalkulácia a cenová ponuka

Pripravíme vám bezplatnú kalkuláciu a cenovú ponuku podľa zaslanej projektovej dokumentácie.

N

Pomoc zákazníckeho servisu

Zákaznícke centrum vám pomôže s uplatnením zliav a zaistí rýchly a bezproblémový nákup materiálu.

Môj poukaz

Ako získať poukaz

Ako získať poukaz

G

Zaregistrujte sa

Na www.mudrastavba.sk vyberte zľavy na značky, ktoré chcete využiť, vyplňte formulár a odošlite ho. Registráciou sa nezaväzujte k žiadnym povinnostiam, nákupu či akciám.
G

Odložte si poukaz

Každý poukaz obsahuje unikátny kód. Pomocou tohto kódu vás budeme vedieť identifikovať v celom priebehu uplatňovania zliav. Preto si poukaz vytlačte alebo uložte v počítači na miesto, kde ho rýchlo nájdete.
G

Prichystajte si dokumentáciu

Pre hladký priebeh nákupu prosím prichystajte si projektovú dokumentáciu, ktorá je potrebná na to, aby sme vám na mieru vypracovali cenovú ponuku a čo najlepšie poradili pri výbere stavebných materiálov.

G

Budeme vás kontaktovať

Zvyčajne do 5 pracovných dní vás bude kontaktovať operátor/ka a pomôže vám s uplatnením poukazu.
R

Cenová ponuka

Do 5 pracovných dní od obdržania potrebnej dokumentácie vám vypracujeme cenovú ponuku, s ktorou vás bude kontaktovať obchodný zástupca výrobcu.

R

Objednajte materiál so zľavou

Zľava z poukazu bude následne premietnutá do cenovej ponuky, ktorú si môžete uplatniť u našich obchodných partnerov v blízkosti vášho bydliska podľa vašich preferencií.