Prečítajte si

O značke

O značke

Spoločnosť Wienerberger patrí medzi najvýznamnejších výrobcov stavebných materiálov na Slovensku i v Európe s viac ako 200 ročnou históriou. Pálené tehly značky Porotherm sú overeným a spoľahlivým riešením pre komfortné a zdravé bývanie. Väčšina sortimentu sa vyrába lokálne v závodoch v Zlatých Moravciach a Boleráze. Pálená tehla je ideálna takmer pre všetky typy stien a stavieb. Jednoduchá a rýchla výstavba, trvanlivosť a vynikajúce tepelnoizolačné i akustické vlastnosti pálených keramických tehál sú presvedčivými argumentami pre voľbu našich materiálov.

Prečítajte si

Prečo POROTHERM?

Prečo POROTHERM?

N

PRIRODZENÁ VOĽBA

Tehla je stavebný materiál z prírodných surovín. Dom z tehál predstavuje bezpečné, energeticky úsporné a zdravé bývanie. Potenciál opätovného použitia väčšiny tehál Porotherm je až 95 %.

N

BEZ VLHKOSTI

Tehly Porotherm vychádzajú z pece v absolútne suchom stave s nulovou výrobnou vlhkosťou. Vďaka tomu dosahujú deklarované tepelnoizolačné vlastnosti ihneď. V tehlovom murive nehrozí vznik trhlín v dôsledku vysychania. Pálené tehly nemenia svoj objem ani rozmery.

N

RÝCHLEJŠIA VÝSTAVBA

Postavte dom kvalitnejšie a rýchlejšie. Doplnkové tehly Porotherm sú určené na zhotovenie detailov, ako sú roh domu, parapet či ostenie. Systémové riešenie detailov eliminuje tepelné mosty a odstraňuje riziko vzniku plesní.

N

ODSTIHNITE SA OD ZATEPLENIA

Tehly Porotherm triedy Energy+ majú vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti. Sú ideálne pre domy v energetickej triede A0 aj bez zateplenia.

Výška zľavy

Registráciou získavate 40,5 % zľavu na celý sortiment značky Porotherm. Zľava bude uvedená v cenovej ponuke, ktorú vám vypracujeme na základe poskytnutej projektovej dokumentácie. Zľavu môžete uplatniť u našich obchodných parterov pre všetky objednávky do 30.11.2021. Zľava platí len pre stavby na území Slovenskej republiky.

Zľava

Vyplňte formulár a získajte
atraktívne zľavy

Vyplňte formulár

Realizácie

Inšpirujte sa

Inšpirujte sa

Ponuka

Odporúčame

Odporúčame