Prečítajte si

O značke

O značke

So 75 ročnými skúsenosťami ponúkame kompletné komínové systémy, inteligentné montážne riešenia a servis orientovaný na spokojnosť zákazníkov. S našimi produktami sledujeme dôležité trendy: energetickú efektívnosť, udržateľnosť a komfort bývania. Oheň je späť v interiéri ako dizajnový prvok v modernej architektúre a zvyšuje hodnotu domov v mnohých ohľadoch. S vysoko kvalitnými a inovatívnymi riešeniami chceme zvýšiť komfort bývania a zlepšiť kvalitu života. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 1995. Naši pracovníci sú Vám k dispozícii po celom Slovensku ochotní poradiť vám s výberom komínového systému, krbu a kachiel pod komínom (KINGFIRE, SIRIUS), bezplatne vám tiež navrhneme a vyšpecifikujeme riadené vetranie s rekuperáciou KOMBIAIR.
Prečítajte si

Prečo SCHIEDEL?

Prečo SCHIEDEL?

N
Ponúkame kvalitné riešenia odvodov spalín od všetkých typov spotrebičov. Od plynových kondenzačných kotlov, pričom komín vie priviezť vzduch na horenie (Schiedel ABSOLUT). Ale aj od krbov, kachlí, kotlov na drevo, peletky.
N
Tesné domy a energeticky efektívne domy nevyvetráte úsporne a zdravo oknami, preto vám ponúkame riadené vetranie s rekuperáciou. Ušetríte, lebo zdravo vyvetráte.
N
Pre tesné domy ponúkame tesné riešenia – komíny bez zadného odvetrania – keramický Schiedel ABSOLUT alebo kovové komíny – lesklý Schiedel ICS alebo moderne sfarbený (čierny, šedý, biely) Schiedel PERMETER.
N
Všetky naše produkty vám vieme ponúknuť spolu s profesionálnou montážou certifikovanou montážnou firmou alebo prostredníctvom overených montážnych partnerov.

Výška zľavy

Registráciou získavate zľavu od 30 % na komíny Schiedel. Zľava sa vzťahuje na kompletný komínový systém. Komplexnú ponuku produktov spoločnosti Schiedel Slovensko nájdete na www.schiedel.sk. Uvedená zľava nie je konečná, môže byť vyššia v závislosti od konečnej voľby komínového systému alebo jeho priemeru, celkovej výšky. Zľavu nie je možné využiť v kombinácii s inými cenovými akciami spoločnosti Schiedel alebo jej obchodných partnerov. Platí pre objednávky uzavreté do 31.12.2021.

Zľava

Vyplňte formulár a získajte
atraktívne zľavy

Vyplňte formulár

Realizácie

Inšpirujte sa

Inšpirujte sa