Prečítajte si

O značke

O značke

Už viac ako 60 rokov spoločnosť Semmelrock stein+design presadzuje náročným dizajnom, technickým know-how a najmodernejšími výrobnými technikami nové trendy a štandardy v oblasti výroby betónových výrobkov. Tým sa v regióne strednej a východnej Európy (CEE) etablovala na popredného dodávateľa vysokohodnotného spevňovania plôch. Väčšina sortimentu pre slovenský trh sa vyrába vo výrobnom závode Semmelrock v Seredi.

V Semmelrocku žijeme vášňou pre betónovú dlažbu, platne, plotové systémy, ale aj rôznorodé doplnky. Naše motto „Passion for Paving“ jasne vyjadruje toto zanietenie a poháňa nás k neustálemu rozvoju našich výrobkov a služieb, aby sme mohli zákazníkov nadchnúť rozmanitými možnosťami úpravy vonkajšieho životného priestoru s použitím našich výrobkov.

Prečítajte si

Prečo SEMMELROCK?

Prečo SEMMELROCK?

N

Dlhoročná tradícia výroby

Naše betónové dlažby musia spĺňať najvyššie funkčné aj estetické požiadavky. Preto kladieme veľký dôraz na individuálny dizajn produktu, vývoj technológií povrchových úprav a využívanie surových materiálov najvyššej kvality. Naše dlhoročné skúsenosti, technické know-how a priama sústredenosť na inováciu prispievajú k osobitému profilu našej dlažby.
N

Široká ponuka povrchov a dizajnu výrobkov

Používaním vybraných surových materiálov dosahujeme nielen extrémnu výdrž, ale taktiež ale aj špeciálny vzhľad našich dlažieb, ktoré sú vhodné na verejné aj súkromné plochy. Vďaka vybraným materiálom, akými sú prírodné kamenné úlomky, piesok a farbivá, vytvárame náš prémiový povrchový dizajn. Funkčnosť dlažby však zostáva plne zachovaná.
N

Systém Einstein - inteligentná technológia škár

Vďaka usporiadaným spojovacím, dištančným a fixačným prvkom je dlažba zabezpečená proti posunu. Systém Einstein je súčasťou viacerých dlažieb Semmelrock s rôznymi formátmi, typom a farbou povrchu, čo poskytuje široké možnosti stvárnenia plôch, na ktorých je potrebné dbať na ich vysoké zaťaženie.
N

Špeciálna povrchová ochrana

Na vybrané dlažby je aplikovaná základná ochrana Semmelrock Protect, ktorá chráni ich povrch voči bežným vplyvom prostredia, akými sú prach alebo lístie. Dlažba je zároveň menej náchylná na znečistenie. Povrchová ochrana Semmelrock Protect® Plus umožňuje ľahšiu údržbu pri znečistení a poskytuje ochranu voči poveternostným vplyvom.
N

Ekologické dlažby

Spoločnosť Semmelrock si je vedomá, že môže pomôcť záujemcom o ekologické riešenia spevnených plôch a túto zodpovednosť cielene pretavuje do rozsahu ponuky svojich ekologických dlažieb. Tie sa vzájomne líšia prevedením, formátmi aj vizuálnou stránkou povrchu. Ich využitie je skutočne široké – či už hovoríme o chodníkoch, záhradnom posedení, súkromných cestičkách, alebo o verejných plochách a parkoviskách, svoje benefity prejavia ekologické dlažby kdekoľvek.
N

Grafický návrh plochy zdarma

Pre záujemcov, ktorí plánujú realizovať spevnenú plochu z našich výrobkov, ponúkame zdarma službu grafického návrhu plochy v programe AutoCAD. Okrem samotného návrhu záujemcovia získajú aj výkaz materiálu a orientačnú cenovú ponuku na zrealizovanie návrhu.
N

Široká sieť predajcov po celom Slovensku

Výrobky Semmelrock si môžu záujemcovia objednať a zakúpiť u niektorého z viac ako 300 predajcov po celom Slovensku. Naši predajcovia pomôžu záujemcom nájsť ten správny produkt pre ich vysnívaný projekt a poradia s výberom.

Výška zľavy

Registráciou získate zvýhodnené ceny produktov, ktoré sú uvedené v letáku Jesennej ponuky s názvom „Spoznajte harmóniu dlažieb“. Uvedené akciové ceny predstavujú zľavu až do výšky 32 %. Jesenná ponuka platí u všetkých zmluvných predajcov firmy SEMMELROCK STEIN+DESIGN Dlažby s.r.o. na Slovensku v termíne od 16. 9. 2021 do 30. 11. 2021. Leták jesennej akcie: Spoznajte harmóniu dlažieb

Zľava

Vyplňte formulár a získajte
atraktívne zľavy

Vyplňte formulár

Realizácie

Inšpirujte sa

Inšpirujte sa

Ponuka

Odporúčame

Odporúčame