Prečítajte si

O značke

O značke

Značka Tondach je najväčším výrobcom keramickej strešnej krytiny v Európe so 140 ročnou históriou. Ponúka najširšie portfólio tvarov i farieb v matnom i lesklom prevedení. Keramická strešná krytina je vhodná tak pre novostavby ako aj pre rekonštrukcie šikmých striech. Pálená škridla dodá každej stavbe jedinečný vzhľad a bezpečnú ochranu voči poveternostným podmienkam. Značka Tondach ponúka kompletný strešný systém vrátanie bezplatného poradenstva a technickej podpory.
Prečítajte si

Prečo TONDACH?

Prečo TONDACH?

N

PRIRODZENÁ VOĽBA

Škridly Tondach sú vyrobené zo 100% prírodných materiálov bez chemických prísad a sú ocenené európskym certifikátom kvality „nature plus“.
N

STRECHA, KTORÁ NEVYBLEDNE

Kvalitné prírodné pigmenty a vysoká teplota výpalu garantujú bezkonkurenčnú farebnú stálosť škridiel Tondach.
N

STAVAJTE RÝCHLEJŠIE

Tondach ponúka kompletný strešný systém vrátane všetkých doplnkov. Moderné XXL formáty škridiel navyše šetria peňaženku aj čas na pokrytie strechy.
N

VIACGENERAČNÁ STRECHA

Keramická strešná krytina Tondach vytvára trvácnu ochranu vášho domu s overenou životnosťou 100 rokov. Doprajte bezstarostné bývanie aj ďalšej generácii.
N

ODOLÁ AJ EXTRÉMNYM PODMIENKAM

Škridly Tondach bezpečne odolajú náročným poveternostným podmienkach, snehu a mrazom. Keramická škridla pomáha udržať príjemnú klímu pod strechou, eliminuje aj problém s hlučnosťou pri silnom daždi. Nepodlieha kyslým dažďom, UV žiareniu, machom, lišajníkom či vtáčiemu trusu.

Výška zľavy

Registráciou získavate zľavu 33,5 % zľavu na celý sortiment značky Tondach. Zľava bude uvedená v cenovej ponuke, ktorú vám vypracujeme na základe poskytnutej projektovej dokumentácie. Zľavu môžete uplatniť u našich obchodných parterov pre všetky objednávky do 30.11.2021. Zľava platí len pre rodinné domy s výstavbou na území Slovenskej republiky.

Zľava

Vyplňte formulár a získajte
atraktívne zľavy

Vyplňte formulár

Realizácie

Inšpirujte sa

Inšpirujte sa

Ponuka

Odporúčame

Odporúčame